KF48H-9.5-10P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF48H-9.5-10P
JLCPCB Part #
C964461
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~22 1x10P 32A 4 750V 9.5mm Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS