KF207RA-5.08-5P
MFR.Part #
KF207RA-5.08-5P
JLCPCB Part #
C3040463
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 1x5P 32A 4 5 5.08mm 5P 630V Push-Pull,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS