KF2EDGVG-3.5-6P
MFR.Part #
KF2EDGVG-3.5-6P
JLCPCB Part #
C6392907
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x6P 3.5mm 300V 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS