KF2EDGV-3.81-16P
MFR.Part #
KF2EDGV-3.81-16P
JLCPCB Part #
C441331
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS