KF2EDGKM-3.5-16P
MFR.Part #
KF2EDGKM-3.5-16P
JLCPCB Part #
C441106
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16 16P 1x16P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS