KF2EDGEV-3.5-2*2P
MFR.Part #
KF2EDGEV-3.5-2*2P
JLCPCB Part #
C2923296
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2 2x2P 3.5mm 300V 4P 8A Board Side/Socket - Open Orange Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS