KF2EDGRM-3.5-8PZYZ
MFR.Part #
KF2EDGRM-3.5-8PZYZ
JLCPCB Part #
C7436937
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x8P 3.5mm 300V 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS