KF2EDGVM-5.08-6P
MFR.Part #
KF2EDGVM-5.08-6P
JLCPCB Part #
C441442
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS