KF2EDGKB-5.08-4P
MFR.Part #
KF2EDGKB-5.08-4P
JLCPCB Part #
C441013
Package
P=5.08mm
Description
1 12~24 15A 1x4P 2.5 320V 4 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS