KF28R-7.62-10P
MFR.Part #
KF28R-7.62-10P
JLCPCB Part #
C964379
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~22 1x10P 2.5 24A 250V 7.62mm Black Right Angle With Cover Plate 弯插,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS