KF78CM-13.0-10P
MFR.Part #
KF78CM-13.0-10P
JLCPCB Part #
C964694
Package
Plugin,P=13mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10~18 13mm 1x10P 40A 6 750V Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=13mm Barrier Terminal Blocks ROHS