KF2EDGR-2.5-2P
MFR.Part #
KF2EDGR-2.5-2P
JLCPCB Part #
C441160
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 130V 1x2P 2 2.5mm 2P 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS