KF28H-7.62-6P
MFR.Part #
KF28H-7.62-6P
JLCPCB Part #
C964369
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x6P 2.5 24A 250V 6 6P 7.62mm Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS