KF2EDGK-3.5-11P
MFR.Part #
KF2EDGK-3.5-11P
JLCPCB Part #
C976396
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 11 11P 1x11P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS