KF2EDGV-7.62-12P
MFR.Part #
KF2EDGV-7.62-12P
JLCPCB Part #
C441363
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 15A 1x12P 400V 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS