KF239-7.5-9P
MFR.Part #
KF239-7.5-9P
JLCPCB Part #
C6392830
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 12~28 1kV 1x9P 2.5 7.5mm 9 9P Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS