KF2EDGRC-5.0-10P
MFR.Part #
KF2EDGRC-5.0-10P
JLCPCB Part #
C441222
Package
Push-Pull,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10A 10P 1x10P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS