KF250-3.5-12P-1
MFR.Part #
KF250-3.5-12P-1
JLCPCB Part #
C475162
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.75 1 12 12P 18~22 3.5mm 400V 5A 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS