KF141AR-2.5-4P
MFR.Part #
KF141AR-2.5-4P
JLCPCB Part #
C5149350
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 1x4P 2.5mm 20~26 2A 320V 4 4P 弯插,P=2.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS