KF25R-7.62-2P
MFR.Part #
KF25R-7.62-2P
JLCPCB Part #
C707376
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x2P 2 2-Side 2.5 24A 250V 2P 7.62mm Black Right Angle 弯插,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS