KF141AR-2.5-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF141AR-2.5-3P
JLCPCB Part #
C49173269
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 1x3P 2.5mm 20~26 2A 3 320V 3P Through Hole Plugin,P=2.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS