KF128R-5.08-3P
MFR.Part #
KF128R-5.08-3P
JLCPCB Part #
C475083
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x3P 2.5 24A 250V 3 3P 5.08mm Green Right Angle 弯插,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS