BPSD00080750820M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSD00080750820M00
JLCPCB Part #
C17592422
Package
SMD,7.8x7mm
Description
370mΩ 780mA 82uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS