BPSC00101151680T00
MFR.Part #
BPSC00101151680T00
JLCPCB Part #
C17618447
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.5A 201mΩ 68uH ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS