MHCI06015-1R0M-R8
MFR.Part #
MHCI06015-1R0M-R8
JLCPCB Part #
C329388
Package
SMD
Description
1uH 21mΩ 5.5A 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS