LS0603-2R2J-N
MFR.Part #
LS0603-2R2J-N
JLCPCB Part #
C2935084
Description
1.2Ω 140MHz 17@7.9MHz 2.2uH 500mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS