CHQ0603T-2N2B-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-2N2B-HU
JLCPCB Part #
C373768
Description
10GHz 14@500MHz 2.2nH 200mΩ 500mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS