BPSD00060525220K00
MFR.Part #
BPSD00060525220K00
JLCPCB Part #
C17451456
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1A 22uH 350mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS