MHCB10040-2R2M-AU
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MHCB10040-2R2M-AU
JLCPCB Part #
C329524
Package
SMD
Description
12A 2.2uH 7mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS