BPSD00060530101K00
MFR.Part #
BPSD00060530101K00
JLCPCB Part #
C17185146
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
100uH 600mA 900mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS