BPSC00101151102T00
MFR.Part #
BPSC00101151102T00
JLCPCB Part #
C17628922
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1mH 2.2Ω 400mA ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS