BWVS00808040220M00
MFR.Part #
BWVS00808040220M00
JLCPCB Part #
C2838138
Package
SMD,8x8mm
Description
2.6A 2.8A 22uH 80mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS