MHCI04020-1R0M-R8
MFR.Part #
MHCI04020-1R0M-R8
JLCPCB Part #
C280579
Package
SMD
Description
1uH 27mΩ 4.5A 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS