MHCI05018-100M-R8A
MFR.Part #
MHCI05018-100M-R8A
JLCPCB Part #
C329378
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
10uH 155mΩ 2.5A 3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS