BPDR00060630120T00
MFR.Part #
BPDR00060630120T00
JLCPCB Part #
C17469173
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.2A 1.2A 12uH 76mΩ ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS