BPRR00101051680TA0
MFR.Part #
BPRR00101051680TA0
JLCPCB Part #
C17252873
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.7A 2.1A 201mΩ 68uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS