BPRR00101051470TA0
MFR.Part #
BPRR00101051470TA0
JLCPCB Part #
C17364357
Package
SMD,10.1x10mm
Description
130mΩ 2.2A 2.5A 47uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS