BPRR00101051180TA0
MFR.Part #
BPRR00101051180TA0
JLCPCB Part #
C17344633
Package
SMD,10.1x10mm
Description
18uH 3.1A 3.8A 46mΩ ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS