LVF303015-1R0T-N
MFR.Part #
LVF303015-1R0T-N
JLCPCB Part #
C280505
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 3.4A 3A 54mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS