APSD00050432150K00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
APSD00050432150K00
JLCPCB Part #
C6125134
Package
SMD,4.5x4mm
Description
15uH 235mΩ 920mA AEC-Q200 ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS