BPRR00101051561M00
MFR.Part #
BPRR00101051561M00
JLCPCB Part #
C17440854
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.43Ω 520mA 540mA 560uH ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS