BPRR00101051560M00
MFR.Part #
BPRR00101051560M00
JLCPCB Part #
C17587728
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.9A 1.9A 149mΩ 56uH ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS