AWVS00404012150T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
AWVS00404012150T00
JLCPCB Part #
C17412646
Package
1616
Description
15uH 250mΩ 580mA 760mA AEC-Q200 ±30% 1616 Power Inductors ROHS