BPRR001010416R8M00
MFR.Part #
BPRR001010416R8M00
JLCPCB Part #
C17260927
Package
SMD,10.1x10mm
Description
27mΩ 4.5A 4.8A 6.8uH ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS