BPRR00101051390TA0
MFR.Part #
BPRR00101051390TA0
JLCPCB Part #
C17247382
Package
SMD,10.1x10mm
Description
106mΩ 2.4A 2.65A 39uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS