EST1060T100MDGA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
EST1060T100MDGA
JLCPCB Part #
C1331081
Package
SMD,10.1x10mm
Description
10uH 26mΩ 4.3A 4.3A AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS