GBK160808T-102Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
GBK160808T-102Y-N
JLCPCB Part #
C285931
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 300mA 450mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS