BPCI00121210391M00
MFR.Part #
BPCI00121210391M00
JLCPCB Part #
C5577721
Package
SMD,12x12mm
Description
1.2A 390uH 440mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS