MDH10060C-680MA=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MDH10060C-680MA=P3
JLCPCB Part #
C6590770
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.6A 68uH 91mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS