BPRR00101051270T00
MFR.Part #
BPRR00101051270T00
JLCPCB Part #
C17477420
Package
SMD,10.1x10mm
Description
2.6A 2.7A 27uH 69mΩ ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS